Klinicka onkologie

Klinická onkologie

Klinická onkologie je odborný nadnárodní časopis, zabývající se onkologickou problematikou v celé šíři. Cílem časopisu je zveřejňovat formou originálních a přehledových prací výsledky základního, zejména však klinického výzkumu, a prostřednictvím svých čtenářů se podílet na zvyšování efektivity v oblasti prevence, diagnostiky a léčby nádorových onemocnění. Tato činnost je zásadní zejména ve středoevropském regionu, který co do incidence nádorových onemocnění zaujímá přední místa světových epidemiologických statistik.

Časopis je určen lékařům, výzkumníkům a akademickým pracovníkům, kteří se ve své praxi zabývají studiem nádorových onemocnění a jejích léčbou. Užitečným doplňkem se stává i studentům příslušných pre a postgraduálních oborů. Časopis umožňuje svým čtenářům reagovat na aktuální témata a vést odbornou diskusi, ať již formou „short communications“, „letter-to-the-editor“ or „discussion“. Všechny příspěvky kromě zpráv, diskuzí a dopisů redakci procházejí nezávislou recenzí (external peer-review process).

Dosud publikovaná čísla časopisu naleznete na této adrese: http://www.linkos.cz/onkologicke-casopisy/casopis-klinicka-onkologie/

Oznámení

 
Nebyla vydána žádná oznámení.
 
Více oznámení...

Vol 31, No 5 (2018): KLIN ONKOL 2018_SUPPL 2

Obsah

Supplementum

Martin Bartošík, Ludmila Jiráková
PDF
Roman Hrstka
PDF
Jakub Faktor
PDF
Lucia Hároníková
PDF
Pavlína Zatloukalová
PDF
Lenka Dosedělová
PDF
Radovan Krejčíř
PDF
Veronika Brychtová
PDF
Oliver Šimončík
PDF
Veronika Martinková
PDF
Michaela Galoczová
PDF
Jitka Holčáková
PDF
Lenka Zdražilová-Dubská
Hana Skoupilová
PDF
Ján Podhorec
PDF